Sektörel Arama Motoru
      Sektörel Arama Motoru7 Kayıt bulundu   7 Güvenilir, ˜0 Yakın, ˜˜0 Olası sonuç,   Sonuçlar Listeleniyor..  [* Sorgu 0.006489 sn sürdü *] GGT 08-01-2017 03:19:42
  Rehber
Ana Sayfa
 
» Bursa / TR
OTO JANT KAPAKLARI ÜRETİMİ , Alüminyum Jant kapak,nikel jant kapak,krom jant kapaklari... ES ELEKTROSAN markası yurt içi ve yurt dışı pazarlarda tercih edilir bir marka haline gelmiştir.
» Bkz..  
» İstanbul / TR
Continental Oto Lastikleri Tudor Tech Akü, Mann Filtre (Hava,yakıt,yağ,kabin filtreleri), Oz Racing Alüminyum Alaşım Jantları ve Alcoa Kamyon-Otobüs Dövme Alüminyum Jantlarının satış ve pazarlamasını yürütmektedir.
» Bkz..  
» İzmir / TR
Türkiye nin ilk ve en büyük hafif metal jant üreticisi olan CMS Jant A.Ş ileri mühendislik teknolojilerini 50 yıllık döküm deneyimiyle birleştirerek, yüksek kaliteli ve tüketici beklentilerini karşılayan jant modelleri üretir.
» Bkz..  
» Kayseri / TR
Anadolu lastik Michelin BF Goodrich Lastik leri CMS BSA BBS Jant lar - Kayseri
» Bkz..  
» İstanbul / TR
Otobüs Jant Kapak üretimi , Tır Jant Kapağı , Kamyon Jant kapakları , kamyonet jant kapaklari üretimi
» Bkz..  
» Manisa / TR
Manisa Organize Sanayi Bölgesi IV: Kısım, MANİSA / TÜRKİYE, Tel : 236 233 80 57 Fax : 236 233 25 08 URL : www.componenta.com
» Bkz..  
» Manisa / TR
HAYES LEMMERZ Çelik ve alüminyum jantların, Türkiye mümessili Janta′ın müşteri portföyünde İç piyasada Anadolu Isuzu, BMC, MAN, Mercedes Benz-Türk, Ford Otosan, Otoyol, Otokar, TEMSA, Karsan ve dış piyasada Volvo, Renault, Daimler bulunmaktadır.
» Bkz..  
 

Sektörel Rehber

Copyright ©2004-2013      SectoralPages.com
Sectoral Search   Sektörel Arama

info@sectoralpages.com