Sektörel Arama Motoru
      Sektörel Arama Motoru7 Kayıt bulundu   7 Güvenilir, ˜0 Yakın, ˜˜0 Olası sonuç,   Sonuçlar Listeleniyor..  [* Sorgu 0.007187 sn sürdü *] GGT 03-11-2014 00:44:07
  Rehber
Ana Sayfa
 
» BURSA / TURKEY
OTO JANT KAPAKLARI ÜRETİMİ , Alüminyum Jant kapak,nikel jant kapak,krom jant kapaklari... ES ELEKTROSAN markası yurt içi ve yurt dışı pazarlarda tercih edilir bir marka haline gelmiştir.
» Bkz..  
» IZMIR / TURKEY
Türkiye nin ilk ve en büyük hafif metal jant üreticisi olan CMS Jant A.Ş ileri mühendislik teknolojilerini 50 yıllık döküm deneyimiyle birleştirerek, yüksek kaliteli ve tüketici beklentilerini karşılayan jant modelleri üretir.
» Bkz..  
» ISTANBUL / TURKEY
Continental Oto Lastikleri Tudor Tech Akü, Mann Filtre (Hava,yakıt,yağ,kabin filtreleri), Oz Racing Alüminyum Alaşım Jantları ve Alcoa Kamyon-Otobüs Dövme Alüminyum Jantlarının satış ve pazarlamasını yürütmektedir.
» Bkz..  
» MANISA / TURKEY
HAYES LEMMERZ Çelik ve alüminyum jantların, Türkiye mümessili Janta′ın müşteri portföyünde İç piyasada Anadolu Isuzu, BMC, MAN, Mercedes Benz-Türk, Ford Otosan, Otoyol, Otokar, TEMSA, Karsan ve dış piyasada Volvo, Renault, Daimler bulunmaktadır.
» Bkz..  
» KAYSERI / TURKEY
Anadolu lastik Michelin BF Goodrich Lastik leri CMS BSA BBS Jant lar - Kayseri
» Bkz..  
» ISTANBUL / TURKEY
Otobüs Jant Kapak üretimi , Tır Jant Kapağı , Kamyon Jant kapakları , kamyonet jant kapaklari üretimi
» Bkz..  
» MANISA / TURKEY
Manisa Organize Sanayi Bölgesi IV: Kısım, MANİSA / TÜRKİYE, Tel : 236 233 80 57 Fax : 236 233 25 08 URL : www.componenta.com
» Bkz..  
 

Rehber
Ana Sayfa

Sektörel Rehber

Copyright ©2004-2013      SectoralPages.com
Sectoral Search   Sektörel Arama

info@sectoralpages.com